Termín konání: 17. – 21.2.2020
Místo konání: SKI Resort Konopiště (Tvoršovice u Benešova)
Určeno pro děti od 4 let.

 

Registrovat se můžete zde.

 

Lyžařská výuka: 9.00 – 11.00 hod.
Pozn. Standardní doba odjezdu bývá v čase cca 7.30 – 8.00 hod. Přesný odjezd od školky bude stanoven na základě dohody se školkou a naším smluvním dopravcem v závislosti na vzdálenosti od resortu.

Týdenní lyžařský kurz pro děti z mateřských škol sportovní organizace TOM TALENT dle metodiky SKI FANATIC pořádáme v měsících leden a únor.

Lyžování pro děti se skládá z deseti vyučovacích hodin obsažených v pěti lekcích (5 dnů | pondělí – pátek) a je určeno pro děti starší 4 let ze smluvních mateřských škol. Náplní lyžování je skupinová výuka základních i pokročilých lyžařských dovedností. Děti budou rozděleny do skupin dle míry svých dovedností. Výuka lyžařských dovedností je vedena formou hry na sněhu. Cílem lyžování je naučit děti základním lyžařským dovednostem, zdokonalit techniku lyžování, naučit je bezpečnému pohybu a chování na sjezdovkách. Výuka lyžařských dovedností bude vedena dle nejnovějších trendů dětské výuky lyžování.

Výzbroj a výstroj:
Správná výstroj a výzbroj je důležitá pro absolvování lyžování pro děti. Každé dítě musí mít helmu, brýle (pouze doporučujeme-nejsou povinné), lyžařské boty, lyže o délce úměrné výšce postavy, tj. -10 až -20 cm k výšce postavy, teplé oblečení, rukavice, tenkou čepici nebo kuklu pod helmu. Děti z mateřských škol nepotřebují hůlky!!

Zapůjčení lyžařské výzbroje:
Celosezónní zapůjčení lyžařské výzbroje (lyže, boty, helma) si zajišťuje každý rodič individuálně pro své dítě/děti. Doklad o seřízení bezpečnostního vázání, který musí každý účastník odevzdat nejpozději v den první lekce!! Zapůjčení doporučujeme provést co nejdříve, nejpozději do 30.11.2019.

Instruktoři:
Všichni instruktoři mají lyžařskou licenci z akreditovaného kurzu MŠMT od některé z českých lyžařských škol jako je např. ČSLŠ (Český svaz lyžařských škol) apod. a mají zkušenosti s dětskou výukou.

Cena:
2.995,- Kč | cena zahrnuje: 5 lekcí – 10 hodin výuky lyžařských dovedností, dopravu tam i zpět, jízdné na vlecích, občerstvení (teplý čaj a tatranka), originální odměna Toma Talenta (sportovní láhev nebo medaile apod.).

Platba:
Po přihlášení na kurz přijde obratem potvrzení vaší přihlášky s fakturou (platební příkaz). Záloha ve výši 1.000,- Kč je splatná do 10ti dnů od registrace. Zaslanou fakturu si prosím uložte ve svém emailu. Cca 4 týdny před konáním kurzu posíláme výzvu k doplatku. Postupujte prosím podle instrukcí a nezapomeňte na VARIABILNÍ SYMBOL. V případě přihlášení sourozenců prosím zaplatit každé dítě zvlášť dle platebních údajů. Do poznámky prosím uveďte jméno dítěte.

Storno:
Výše storno poplatků v % ze zaplacené ceny – dopolední lyžařské kurzy pro mateřské školy ve SKI Konopiště
10% při zrušení kurzu 7 – 14 dnů před absolvováním první lekce
25% při zrušení kurzu 1 – 6 dnů před absolvováním první lekce
75% pokud dítě absolvuje 1-2 lekce
100% pokud dítě absolvuje 3-4 lekce
V případě zaplaceného pojištění storna se vrací účastnický poplatek do výše 90% viz. obchodní podmínky.

 

Registrovat se můžete zde.

 

Přímý kontakt na odpovědnou osobu: Jana Jurašová, tel. 737 461 312 info@tomtalent.cz, www.tomtalent.cz